WordPress Tablo Eklentisi – Mce Table Buttons

WordPress’in başarılı tablo eklentisi MCE Table Buttons eklentisini size tanıtmak istiyorum. Eklentiyi yazının en alt kısmından sitenize ekleyebilirsiniz. Ekledikten sonra aktif ettiğinizde klasik editörünüzde tablo oluşturabileceğiniz bir buton çıkacak. Bu buton aracılığı ile responsive tablolar oluşturup dilediğiniz kadar sütun ve satır ekleyebilirsiniz.

[reklam]

Site temanızın tablo style kodları ile uyumlu olarak çalışan Mce Table Buttons eklentisi, hücre rengi verebilme, hücre aralığı ayarlayabilme, tablo boyutu belirleme gibi birçok css kodlarınıda desteklemektedir.

Eğer yeni editör kullanıyorsanız oluşturacağınız bloklarda klasik editör seçerek o blokta bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Bunun için blok ekle diyerek açılan kısımda arama kısmına klasik yazın ve klasik işareti çıkan blok butonuna tıklayarak yazıya dahil edebilirsiniz. O alanda Mce Table Buttons eklentisi ile çalışabilirsiniz.

Eklentiyi güvenle indirmek için tıklayın.

Kazım Uslu

Kazım Uslu

PHP,MYSQL,CSS,JS,JQUERY yazılım dillerine hakim, Şu sıralar PYHTON ve LINUX üzerine araştırma geliştirme yapan, sunucu optimizasyonu ile uğraşan, boş zamanlarında Wordpress geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapan yazılımcıyım. Yazılımı meslek olarak icra ediyorum. Alaylıyım, 11 senedir internet sektöründe çalışıyorum.

Bakmakta Fayda Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir