Uslumedya Çok Yakında Aktif Olacak

Tasarım ve renk üzerine bir türlü karar veremediğim ve bakım modunda olan domaini yakında aktif edeceğiz inşALLAH. Tüm müşterilerimize anlaşılır basit bir arayüz üzerinden eklenti siparişi, script satışı gerçekleştireceğimiz, Kredi Kartı ile ödeme dahil birçok alanda kodlamasını sürdürdüğüm uslumedya.com çok yakında tamamlanmış olacak.

Uzun zamandır blog yazısı giremiyorum malum elimde iş yığılması vardı ve düze çıktım. Elimdeki kendi işlerimi de bitirmek için zaman olmaya başladı. Ekonomik krizden bahsediyorlar galiba kriz gibi bişeyler var yada teğet mi geçiyor anlamadım 🙂 ama işler bir anda gözle görülür şekilde azalmaya başladı.

10 yıldır blog yayıncılığı yapıp Google Adsense ile çalışıyorum ve ilk defa e-ticarete gireceğim. En azından ürettiklerimi müşterilerime tanıtmak ve müşteri portföyümü geliştirmek adına oldukça önemli bir adım olacak benim için. Yasal evrak fatura fiş vb. gereksinimleri ve altyapıyı çok önceden hazırlamıştım.

Çok görsel olarak birşeyler çıkaramasamda işlevselliğin önemli olduğunu düşünüyorum. Ve ana scriptim oldukça işlevsel. Ayrıca Trabzonsporluyum 🙂

Kazım Uslu

Kazım Uslu

PHP,MYSQL,CSS,JS,JQUERY yazılım dillerine hakim, Şu sıralar PYHTON ve LINUX üzerine araştırma geliştirme yapan, sunucu optimizasyonu ile uğraşan, boş zamanlarında Wordpress geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapan yazılımcıyım. Yazılımı meslek olarak icra ediyorum. Alaylıyım, 11 senedir internet sektöründe çalışıyorum.

Bakmakta Fayda Var

5 Yorum

  1. Temel Coşkun dedi ki:

    admin uzun sürredir bende uslumedya.com un aktif olmasını bekliyordum, bu habere sevindim e-ticaret’ i bende düşünmüyor değilim ama nasıl birşey yapacağımı bilemiyorum. Umarım uslumedya.com bana ilham kaynağı olur, önümüzdeki yuıl bu konuda birşeyler planlıyorum yardımcı olacağından eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir