Uradyo Canlı Radyo Dinleme Scripti

Gelişmiş özellikleriyle internette radyo yayını yapmak isteyenlerin sahip olması gerektiğini düşündüğümüz birçok özelliği bir araya getiren web yazılımdır.

Şuan Test edebilirsiniz: demo

Script Satışta : r10.net Konu Linki

Herkesin hayalini gerçekleştirebilmesi için fiyatıda oldukça uygun tuttuk. 100 TL+KDV‘dir. Dilerseniz aşağıdan sınırsız kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

25 TL bizden 25 TL Sizden, Löseve 50 TL bağış yap Script 75 TL’ye senin olsun.

Kazım USLU

Gelişmiş Blog bölümü, canlı tv scriptimizdeki gibi ayrı tablolarda tutmadık. Tek post tablosundan blog yazılarını ve radyoları ayırabiliyoruz.

Dinamik anasayfası sayesinde artık kanallarınız daha çabuk index alacak. Anasayfa’da sayfalama özelliğini aktif ettik yine canlı tv scriptimizdeki gibi tüm kanallar tarzında bir sayfa yapısından uzaklaşarak anasayfa/page/2 şeklinde bilindik bir yapıda oluşturduk.

Dinamik radyo sayfamız ile daha hoş ve kullanışlı bir yapı. Rastgele radyoları içeriğin sağ kısmında listeleyerek daha güzel bir yapı kazandırdık.

Tekli Blog Sayfası. Scriptin Tüm özellikleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Scriptimiz henüz tamamlanmadı, 25 Haziran 2019 tarihinde tam anlamıyla yayın hayatına girecektir. Şimdiden satın aldığınız için teşekkürlerimizi sunarız.


PHP Kodlama kategorisinde 03 Şubat 2020 - 11:43:40 tarihinde yayınlanmıştır. 1662 Gösterim

Hakkımda

PHP,MYSQL,CSS,JS,JQUERY yazılım dillerine hakim, Şu sıralar PYHTON ve LINUX üzerine araştırma geliştirme yapan, sunucu optimizasyonu ile uğraşan dijital kod yazarıyım...
Daha fazla bilgi için Ben Kimim?

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın