PHP Oyun Yamaları Scripti

Arayüz Gameforest olan ve back-end tamamen tarafımca kodlanmış oyun yama paylaşım sitesidir. Script MVC ile kodlanmış, gereksiz index ve sayfa kalabalığından uzak tutulması ve daha kullanışlı olması nedeniyle Ajax metodu sayfalama bulunmaktadır.

Kolay yönetilebilir admin paneli, dinamik site haritaları, dosya takip sistemi, dizi şeklinde tutulan resimler/videolar/indirme bağlantıları nedeniyle hem ekonomik hemde oldukça hızlıdır.

Proje Bağlantısı: Mods.Club
Proje Dili: PHP 7+

Proje Görüntüsü:

Admin Panelinden bir görünüm (Herşey tek sayfada Oyun versiyon ekleme,düzenleme ve kaldırma, oyun kategori ekleme, düzenleme ve kaldırma, oyun bilgileri düzenleme)

Mod yönetimi, herşey tek bir sayfada

Bu proje tarafımca özenle kodlanmıştır. Sizde bu veya buna benzer projelere sahipseniz ve hayata geçirmek istiyorsanız bana iletişim, sosyal medya hesaplarım üzerinden ulaşabilirsiniz.

Proje tanıtım amacıyla eklenmiştir, satışı yoktur.

Kazım Uslu

Kazım Uslu

PHP,MYSQL,CSS,JS,JQUERY yazılım dillerine hakim, Şu sıralar PYHTON ve LINUX üzerine araştırma geliştirme yapan, sunucu optimizasyonu ile uğraşan, boş zamanlarında Wordpress geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapan yazılımcıyım. Yazılımı meslek olarak icra ediyorum. Alaylıyım, 11 senedir internet sektöründe çalışıyorum.

Bakmakta Fayda Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir