Hakkımda

1989 Konya, Ereğli doğumluyum. İlk ve orta öğrenimi yine doğduğum şehirde yani Ereğlide tamamladım. 3 yıl lise eğitimimi Ereğli’nin dönemin en iyi liselerinden biri olan Atatürk lisesinde bitirdim. 1 yıl üniversite hazırlığı sonrası Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Programına kayıt oldum. Beşikdüzü MYO üzerinde 1 yıl okuduktan sonra maddi sıkıntılar nedeniyle okulu bırakıp Ereğli’ye geri döndüm.

2009 yılında okulu bırakmam ve maddi olanakların imkansızlığı doğrultusunda kısıtlı imkanlarla dükkan açmayı başardım. 2013 yılında ikinci şubesini açtığım bilgisayar tamiri ve cd market dükkanının yine aynı yıl ikinci şubesini kapatmak zorunda kaldım.

O yıl üniversite sınavına girdiğimde Niğde Üniversitesi İİBF İktisat bölümünü kazandım ve 2016 yılında mezun oldum. Askerlik görevimi 367 KD er olarak Malatya 2. Ordu Karargah bölüğü Ulaştırma takımında tamamladım. 2009 yılından beri ek iş olarak sürdürdüğüm internet sektöründeki yerimi sağlamlaştırmak adına 2017 sonu ile kendi şirketimi açarak ilk adımı attım.

Hakim olduğum alanlar:
Google Adsense Reklam Yönetimi, İnternet Sitesi Yöneticiliği, Editörlük geçmişi, PHP Yazılım Dili, Mysql Veritabanı Optimizasyonu, CSS3 ve HTML ön yüz yazarlığı, WordPress Geliştiriciliği (Tema ve Eklenti)

Dijital Kod Yazarı
Kazım USLU

Utarif Yemek Tarifleri Scripti

Yemek Tarifleri paylaşım scriptine uygun fiyatla sahip olmak ister misin ?
DEMO - ÖZELLİKLER

Utvlite Wordpress Canlı TV Teması

UTV Canlı TV Scripti Artık WordPress’te. Oldukça uygun fiyatlı tuttuğum bu temayı satın almadan önce incelemeye ne dersin ?
UtvLite Canlı TV Teması WordPress – DEMO

İş Alımı: AÇIK

PHP işlerinizi Yapabilirim, Wordpress tema düzenleme, Bot yazılımı, metabox, özel alan yönetimi gibi işlerinizi özenle yapabilirim. Ayrıca WooCommerce ürün botu yazabilirim. Aklınızdaki işi online bildirmek için ;
Skype: Kcmedia42
R10.net Profilim: Kcmedia
Linkedin Profilim: Kazım Uslu
Instagram: Kaz.Uslu
Whatsapp: 0539 717 87 58(US LU) Mekanın Sahibi Geri Döndü :)

Uslu Bir ÖNERİ

Müşteri Temsilcisine bağlanırken telefonda yorulmayın, Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak artık çok kolay :)

Son Yorumlar

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için kazuslu dediki, Teşekkür ederim kardeşim..

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Melih dediki, Yenilik gayet işlevsel olmuş, başarıların devamını dilerim.

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Kazım USLU dediki, Hocam bizim burda yaz elması olarak adlandırılıyor tam cinsini bilmiyorum maalesef fakat bahçeye gittiğimde köyden birine sorarım..

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Ali ERGUN dediki, Merhabalar, resimdeki elmayı biz süt elma diye adlandırırdık, gerçek ismini biliyormusunuz? yeniden eski elmalardan dikmek istiyorum.

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Kazım USLU dediki, İnş abi :)

Önerdiğim Bağlantılar

Burada Yer Almak ister misin ? İletişim sayfasından bana ulaşabilirsin :)