Bahçede Birgün :)

Bahçede Birgün :)

Sabah erken kalktım, bir müşterimin sözü geldi bunu yazar yazmaz.. Ben hiçbir yazılımcının öğleden önce kalktığını görmedim :).

Gör bunları reisssss.

Valide, bilader, anneanne, dede, dayı topladım yıkım ekibini arabaya, kurbanda ayrılan mangallıklarıda alıp doğru bahçeye..

Bugün erik toplayacam, erikler olmuş hemde nasıl anlatamam..

Birde ne göreyim, bahçedeki fındık ağaçlarında fındık var. ama koparmayacam. Onları halama ayırdım, onun kursağından geçsin.

Mangalı amelelere yaktırdım ???? etide pişirttim. Dede, anneanne malum çalıştıramıyorum kalan amemelere liderlik edip başladım erikleri toplamaya.

Yaklaşık 300 kg erik toplamışım. Ne yapacam bu kadar eriği ? yesem yesem bitmez vallaha..

Tüm apartmana, etrafa eşe dosta 1-2kg olacak şekilde dağıttım. 30-40kg kadarınıda kurutmak için ayırdım. 20kg kadarınıda evde yemek için dolaba salladım.

“Toprak, dişidir doğurur” mısraları geldi gözümün önüne. Ben ona sadece su verdim, o bana elma verdi, erik verdi, dut verdi, kiraz verdi, fındık verdi, vişne verdi, ayva ve ceviz verecek ????

Birde soframız güzel olunca Allah misafir gönderdi. Adını Co koydum ???? 3-4 aylık kangal kırması. Eee ateşte pişti, onada düştü ???? Tek pantolonumu dişiyle yırtmasaydı dahada mutlu olurdum o ayrı neyse canı sağolsun ????

Sonrası için spoiler ???? üzümlere ve cevizlere az kaldı..


Hobi Bahçe kategorisinde 03 Şubat 2020 - 12:04:33 tarihinde yayınlanmıştır.

Kazım USLU Hakkında

PHP,MYSQL,CSS,JS,JQUERY yazılım dillerine hakim, Şu sıralar PYHTON ve LINUX üzerine araştırma geliştirme yapan, sunucu optimizasyonu ile uğraşan, boş zamanlarında Wordpress geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapıyorum..

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Utarif Yemek Tarifleri Scripti

Yemek Tarifleri paylaşım scriptine uygun fiyatla sahip olmak ister misin ?
DEMO - ÖZELLİKLER

Utvlite Wordpress Canlı TV Teması

UTV Canlı TV Scripti Artık WordPress’te. Oldukça uygun fiyatlı tuttuğum bu temayı satın almadan önce incelemeye ne dersin ?
UtvLite Canlı TV Teması WordPress – DEMO

İş Alımı: AÇIK

PHP işlerinizi Yapabilirim, Wordpress tema düzenleme, Bot yazılımı, metabox, özel alan yönetimi gibi işlerinizi özenle yapabilirim. Ayrıca WooCommerce ürün botu yazabilirim. Aklınızdaki işi online bildirmek için ;
Skype: Kcmedia42
R10.net Profilim: Kcmedia
Linkedin Profilim: Kazım Uslu
Instagram: Kaz.Uslu
Whatsapp: 0539 717 87 58(US LU) Mekanın Sahibi Geri Döndü :)

Uslu Bir ÖNERİ

Müşteri Temsilcisine bağlanırken telefonda yorulmayın, Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak artık çok kolay :)

Son Yorumlar

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için kazuslu dediki, Teşekkür ederim kardeşim..

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Melih dediki, Yenilik gayet işlevsel olmuş, başarıların devamını dilerim.

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Kazım USLU dediki, Hocam bizim burda yaz elması olarak adlandırılıyor tam cinsini bilmiyorum maalesef fakat bahçeye gittiğimde köyden birine sorarım..

Yaz Elması – Kazuslu Bahçelerinde :) için Ali ERGUN dediki, Merhabalar, resimdeki elmayı biz süt elma diye adlandırırdık, gerçek ismini biliyormusunuz? yeniden eski elmalardan dikmek istiyorum.

Site Altyapımı Değiştirdim Hoşgeldin UBlog için Kazım USLU dediki, İnş abi :)

Önerdiğim Bağlantılar

Burada Yer Almak ister misin ? İletişim sayfasından bana ulaşabilirsin :)